В Івано-Франківську встановлять ще дві пам’ятні дошки загиблим захисникам України

Опубліковано:

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв захисників України на території Івано-Франківської міської територіальної громади функціонує затверджена Івано-Франківською міською радою програма «Івано-Франківськ – місто героїв».

Впродовж 2014-2021 років в рамках реалізації програми на території громади, в основному на закладах освіти, встановлено більше як три десятка пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО (ООС).

З початком повномасштабної агресії російської федерації проти України та отримання інформації про загибель мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України було відновлено реалізацію програми «Івано-Франківськ – місто героїв». Станом на зараз вже встановлено 5 (п’ять) пам’ятних дощок загиблим захисникам на фасадах загальноосвітніх закладів у яких навчалися герої, а саме:

  • Юрій Чопик – ліцей № 17 Івано-Франківської міської ради;
  • Андрій Януш – ліцей № 25 Івано-Франківської міської ради;
  • Віталій Василик – ліцей № 18 Івано-Франківської міської ради;
  • Володимир Дутчак – ліцей № 15 Івано-Франківської міської ради;
  • Роман Дземан – Крихівецький ліцей Івано-Франківської міської ради.

Реалізація програми «Івано-Франківськ – місто героїв» продовжується, адже наразі відомо про понад півсотню мешканців громади, які загинули при захисті України.

Так, під час сьогоднішього засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради прийнято рішення встановити пам’ятні дошки загиблим внаслідок російської агресії захисникам України: Ігорю Ходаку на фасаді Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради та Андрію Калину на фасаді Ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради.

Вся інформація про реалізацію міської програми «Івано-Франківськ місто героїв» розміщується на окремому вебсайті http://geroi.if.ua

Руслан Марцінків Віктор Синишин Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Івано-Франківська міська рада

Про Захід