В італійському підручнику виявили спотворену інформацію щодо України

Опубліковано:

Прикрі непоодинокі випадки розповсюдження в італійських підручниках спотвореної інформації про Україну, її історію та актуальну соціально-політичну ситуацію не залишаються жодним чином поза увагою Посольства України в Італії. У посольстві завжди реагують на подібні маніпуляції в інформаційному просторі та вдячні небайдужим громадянам, які привертають нашу увагу до зазначених випадків.

Цього разу в італійському підручнику з географії «Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia» авторства Альберто Фре (Alberto Frè) для учнів середньої школи уважними читачами було виявлено спотворену інформацію щодо України та замовчування фактів російської агресії проти нашої держави.

У своєму офіційному зверненні до Міністерства освіти Італії, Асоціації італійських видавців та безпосередньо видавництва вищезгаданого підручника Посольство переконливо закликає виправити зазначену статтю, у свою чергу, пропонуючи, відкритість до співпраці у контексті надання авторам навчальних посібників правдивої інформації щодо подій в Україні.

“Тож, звертаємось до усіх небайдужих співвітчизників повідомляти Посольство у разі виявлення фактів фальсифікації української історії та викривленої інформації щодо політичної ситуації в Україні шляхом надсилання листів на адресу [email protected] зазначивши в темі «Фейкова інформація» та прикріпивши необхідні додатки.

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми не тільки зупинимо масові дезінформаційні атаки та виправимо штучно нав’язані стереотипи щодо нашої держави, а й забезпечимо всебічне надання учням італійських шкіл неупередженої інформації про Україну”, – зазначають у Посольстві України в Італії.

Про Захід