УжНУ проведе обласну олімпіаду з математики

Опубліковано:

ДВНЗ «Ужгородський національний університет» разом з Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, в рамках проведення в 2020/21 навчальному році Року математичної освіти в Україні, проводить обласну олімпіаду з математики на базі факультету математики та цифрових технологій.

У зв’язку з пандемією коронавірусу у 2020/2021 навчальному році ІІ-ІV етапи предметних олімпіад школярів України не проводилися. Водночас з метою підтримки високої якості математичної й природничої освіти та забезпечення неперервності і наступності олімпіадного руху в Україні, ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» підтримала ініціативу КНУ ім. Шевченка щодо організації та проведення олімпіад на базі провідних університетів України.

В. о. декана факультету математики та цифрових технологій Михайло Повідайчик зазначає:

«Викладачі факультету математики та цифрових технологій завжди долучалися до проведення олімпіади з математики, адже багато хто з них був у свій час також учасником «олімпіадного руху». Тому цього року ми радо відгукнулися на пропозицію «Спілки ректорів вищих навчальних закладів України» провести обласну олімпіаду з математики на базі УжНУ. Адже, крім можливості поспілкуватися з найкращими учнями-математиками нашого регіону, ми також матимемо нагоду розповісти про освітні програми, які забезпечує наш факультет, про гурток, який плануємо провести разом з колегами ЗІППО, та ознайомити майбутніх студентів з матеріально-технічною базою факультету. Отож, запрошуємо учнів прийняти участь в олімпіаді, а вчителів – у роботі журі».

Дата проведення олімпіади: 31 січня 2021 року о 10:00 год.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Університетська, 14.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Про Захід