УжНУ долучився до проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Опубліковано:

Ужгородський національний університет успішно пройшов у фінал відбіркового етапу проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», який упроваджує організація «Американські Ради з міжнародної освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Організатори  проєкту опрацювали аплікаційні форми від 153 закладів вищої освіти України. І на основі високих конкурсних балів УжНУ отримав можливість взяти участь у заходах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Як зазначає помічниця ректора, координаторка проєкту в УжНУ Крістіна Товт: «Це вже другий проєкт організації «Американські Ради з міжнародної освіти» до якого долучився УжНУ. Близько трьох років ми працювали над Проектом сприяння академічної доброчесності в Україні та формували нову академічну культуру, яка базується на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні та справжній науковій роботі. У процесі нашої діяльності ми проводили круглі столи, зустрічі, семінари для викладачів та студентів УжНУ та сформували агентів впливу на факультетах від студентів. А також у 2017 році придбали програмне забезпечення, яке перевіряє роботи на наявність текстових запозичень ( Юнічек та Страйк Плагіарізм). Тому ми дуже раді бути в числі кращих університетів та пройти відбіркових етап нового проєкту вищезгаданої організації. Уже з понеділка для нас почнуться тренінги, ми отримуємо нові знання та практичні навички, які впроваджуватимемо в роботу УжНУ».

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Про Захід