Регіональні Новини Соціум

Ужгородців запрошують на Форум кар’єри

У середу, 9 жовтня, в Ужгороді відбудеться «Форум  кар’єри», якій проходитиме на двох платформах.  Перша платформа – «Ярмарок вакансій» пройде  у приміщенні Ужгородського міського центру зайнятості за адресою: вулиця Новака,  45,  початок об 11 годині.

     На платформі будуть представлені понад 40 роботодавців, котрі наразі шукають працівників. Ярмарок – це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців та  шукачів роботи. Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про вакансії, які потребує сучасний ринок праці, задоволення кадрових потреб роботодавців, надання допомоги щодо укомплектування підприємства персоналом, в тому числі навчання, стажування, підвищення кваліфікації, надання юридичних консультацій тощо.

       Друга платформа – «День кар’єри» пройде у приміщенні Ужгородського вищого комерційного училища на Православній набережній, 21,  початок об 12.00 годині, де студенти-випускники та старшокласники міських шкіл, котрих також запросять взяти участь у заході, можуть  отримати інформацію про світ професій та зробити перший крок до своєї кар’єри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + = 28