Регіональні Новини Соціум

Ужгородців просять вибрати локації для розташування мережі велостанцій на території міста

Відбулася робоча зустріч міського голови Богдана Андріїва з генеральним директором «Некстбайк Україна» Романом Сав’яком щодо впровадження системи громадського велопрокату в місті Ужгород.

Попередньо управлінням економічного розвитку міста розпочато пошук інвестора для створення мережі громадського велопрокату. В кінці минулого року ТОВ «Некстбайк Україна» відгукнулося на ініціативу міста та надала пропозиції по створенню сучасної системи громадського велосипедного прокату у м. Ужгороді, яка відповідає передбаченим вимогам та містить інвестиційну складову.

В робочій зустрічі прийняли участь директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра, голова ГО «ФОРЗА» Леся Лойко, начальник юридичного відділу департаменту міського господарства Василь Баняс, представники управління економічного розвитку міста Павло Логвінов та Василь Цап.

Нагадаємо, що одним напрямків «Стратегії розвитку міста до 2030 року» визначено модернізацію дорожньої, вело- та пішохідної інфраструктури і громадського транспорту на засадах пріоритетності пішоходів і немоторизованого транспорту.

Метою побудови мережі спільного використання велосипедів в Ужгороді – є створення умов для підвищення мобільності мешканців й гостей міста. Розбудова велоінфраструктури має позитивний вплив на здоров’я мешканців, поліпшення туристичної привабливості міста, екологічної ситуації, а також, розвантаження транспортної системи міста.

У ході обговорення учасниками зустрічі визначено подальший розподіл завдань сторін для впровадження першого етапу системи громадського велопрокату. Очікується встановлення 10 станцій та 75 велосипедів.

Запрошуємо мешканців долучитись до визначення кращих локацій для розташування мережі велостанцій на території міста, шляхом голосування за локації розміщення велостоянок із тих які були запропоновані інвестором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

86 + = 93