Ужгородців інформують про зміни в умовах призначення субсидій

Опубліковано:

Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики. Про це інформує департамент соціальної політики Ужгородської міської ради.

Відповідно до внесених змін, призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб: внутрішньо переміщеним особам, орендарям та індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію;
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Також звернутися потрібно тим отримувачам житлової субсидії, у яких відбулися зміни у складі зареєстрованих осіб, зміни соціального та майнового стану.

Призначення житлової субсидії без звернення усім іншим категоріям громадян розглядатиметься після проходження верифікації. Міністерство фінансів близько місяця перевірятиме кожного субсидіанта, який претендує на автоматичний перерахунок субсидії.

Постановою від 19.05.2021 року №505 передбачається застосування її норм із 1 травня 2021 року.

Пресслужба Ужгородської міськради

Про Захід