Ужгородцеві, неодноразово викритому на торгівлі психотропами, обрано запобіжний захід

Опубліковано:

За клопотанням слідчого, погодженим прокурором Ужгородської окружної прокуратури, ужгородця взято під варту з можливістю внесення майже 100 тис. грн застави. Особу підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України, тобто в незаконному зберіганні та збуті психотропних речовин, що вчинені повторно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні громадянин незаконно зберігав при собі метамфетамін, який у подальшому збув місцевому жителю за попередньою домовленістю. Днями правоохоронці зафіксували ще один факт передачі підозрюваним кристалічної речовини покупцеві. Його викрили «на гарячому», а вилучений «товар» скерували на експертизу для подальшого дослідження.

Наразі на судовому розгляді щодо вказаного громадянина перебуває ще кілька проваджень щодо вчинених злочинів у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин.

Подальше слідство здійснюють співробітники Ужгородського районного управління поліції за процесуального керівництва прокурорів окружної прокуратури, інформує прокуратура Закарпатської області.

Про Захід