Закарпатські новини Здоров'я

Ужгородський пологовий потребує засоби індивідуального захисту та апаратуру (Фото)

Відповідне звернення оприлюднив у соцмережах Олег Онопко, директор Ужгородського міського пологового будинку.

Шановні благодійники, меценати, волонтери, всі, кому небайдужа доля матерів і немовлят нашого міста зокрема і всієї області загалом.

Беручи до уваги ситуацію щодо розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, колектив КНП «Ужгородський міський пологовий будинок» повністю усвідомлює факт того, що працівникам закладу невдовзі доведеться надавати медичну допомогу жінкам з підозрою на інфікування коронавірусом COVID-19 або хворим, а також немовлятам, народженим цими жінками. Неважко спрогнозувати складність очікуваної ситуації, беручи до уваги, що в закладі щороку відбувається біля 3600-3800 пологів, із яких майже третина – у жінок з інших районів області.

Ми усвідомлюємо, що поряд з основним нашим завданням по наданню безвідмовної цілодобової високопрофесійної допомоги матерям і їх немовлятам, перед нами стоїть задача створення безпечних умов, як для пацієнток, так і всього персоналу лікарні, якому невдовзі доведеться працювати в нових для закладу умовах.
На сьогодні адміністрацією закладу вжито ряд заходів щодо безпеки персоналу відповідно до рекомендацій ВООЗ та Міністерства охорони здоров’я України. Закуплено за рахунок коштів міського бюджету засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі розчини тощо. Проте наявний ресурс цих засобів є недостатнім та швидко тане.
​ З метою недопущення контакту здорових вагітних і роділь з інфікованими, ми створили окреме так зване “обсерваційне” відділення, ізольоване від решти площ закладу, з окремим входом, приймальним відділенням, пологовими та операційною залами. Зараз інтенсивно працюємо над створенням умов для обстеження інфікованих жінок (проведення КТГ, УЗД, рентгенографії органів грудної клітини тощо) та надання, у разі необхідності, дихальної підтримки інфікованим жінкам та їх дітям.
Реалізація всіх наших планів потребує значних фінансових затрат, у зв’язку з чим адміністрація закладу звертається до всіх небайдужих по можливу підтримку. Будемо сердечно вдячні за допомогу у забезпеченні нашого пологового будинку будь-якою необхідно для нас апаратурою, засобами індивідуального захисту тощо.
Сподіваємось, що вистоїмо у цей непростий час, а з Вашою допомогою всі матері області і їх майбутні немовлята ні в якому разі не відчують ні браку професіоналізму, ні дефіцит людського ставлення.

Банківські реквізити комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради:

Назва Комунальне некомерційне підприємство «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради,
адреса 88000, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20б
IBAN UA413204780000026004924866759
в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»
МФО 320478
ЄДРПОУ 38802040
Призначення платежу: благодійні внески.

З повагою, сподіванням на співпрацю та щирою вдячністю

Директор пологового будинку Олег Онопко, телефон – (066)-080-01-26

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 9 =