“Ужгородський некрополь Кальварія” презенують в обласному центрі Закарпаття

Опубліковано:

«Народний літературний музей Закарпаття», філіал ЗОХМ ім..Й.Бокшая знову запрошує на презентацію. На цей раз – нового унікального видання „Ужгородський некрополь Кальварія”.

Його автори, знані історики-краєзнавці – Борис Жулканич, Людвіг Філіп, Людмила Сахарова – зібрали багатющий матеріал з історії ужгородських кладовищ – Замкового, мікрорайону „Шахта”, Капушанського, Радванського, Горянського, Дравецького, Доманинського, Єврейського і, звичайно, Кальварії.

На сторінках цієї книги згадані добрим словом краяни, які в минулому зробили свій внесок в історію Срібної Землі. Серед них – відомі постаті, державні, громадсько-культурні діячі, письменники, художники, скульптори, композитори, науковці, лікарі, педагоги. За кожним іменем – цікава, пізнавальна, повчальна історія.

Автори книги поділяться думками про свою роботу, а також розкажуть про те, що не ввійшло до неї, а потребує подальших досліджень.

Презентація відбудеться 25 листопада о 15.00 в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая, м.Ужгород, пл.Жупанатська,3.

Народний літературний музей Закарпаття

Про Захід