Ужгородський ліцей підготував 200 переможців і призерів олімпіад, конкурсів та турнірів

Опубліковано:

З високими досягненнями дітей, педагогів і керівництво навчального закладу напередодні Дня науки привітав Юрій Гузинець – заступник голови Закарпатської ОВА:

«Ліцей має хоч і недовгу, проте дуже насичену історію. Сьогодні на цій сцені ми бачимо величезну кількість учнів – переможців та призерів різних інтелектуальних змагань. Ви показуєте дуже гарні результати, і я впевнений, що вони щороку будуть ставати ще кращими».

Почесними грамотами ОВА Юрій Гузинець нагородив педагогів, які підготували переможців і призерів всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. За реалізацію державної програми в галузі національної освіти, вагомий внесок у розвиток і утвердження освітницьких традицій Закарпаття відзнаки отримали 5 вчителів-предметників.

З вітальними словами також виступили заступниця директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації Вероніка Маюрник, доктор медичних наук, професор, ректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Володимир Смоланка та проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король.

Майже сто учнів Ужгородського наукового ліцею здобули звання найкращих на другому та 46 – на третьому етапах всеукраїнських шкільних олімпіад з української та англійської мов і літератур, математики, інформатики, інформаційних технологій, географії, біології, хімії, фізики, астрономії та історії. У фіналі цих престижних інтелектуальних змагань країни першість посіли 8 ліцеїстів.

54 старшокласники отримали найвищі бали на І-ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Під керівництвом педагогів наукового ліцею та викладачів Ужгородського національного університету вони стали призерами у всіх 12 секціях.

Також 9 ліцеїстів перемогли на фінальних етапах учнівських конкурсів та турнірів – Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» тощо.

Закарпатська ОВА

Про Захід