Події Регіональні Новини

Ужгородський міськрайонний суд обрав запобіжний захід затриманим фальшивомонетникам

58-річний мешканець Мукачівщини підозрюється у зберіганні, придбанні та збуті незаконно виготовленої підробленої національної та іноземної валюти в розмірі близько 4 тисяч гривень й 400 доларів відповідно.

Разом з тим, 37-річному жителю Рахівщини інкримінують придбання, перевезення, пересилання, зберігання та збут незаконно виготовленої й одержаної підробленої іноземноі валюти на загальну суму близько 3,5 тисяч доларів.
Згідно з матеріалами кримінального провадження, вказані злочини вчинені закарпатцями повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Сьогодні слідчим суддею постановлено ухвалу, за якою мукачівцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з обовязковим визначенням застави у 200 тисяч гривень. В свою чергу, мешканцю Рахівщини – тримання під вартою з можливістю внесення застави у 327 тисяч гривень. 
Судом враховано характеризуючі дані на підозрюваних, тяжкість інкримінованого їм злочину та наявність ризиків, зокрема ймовірність продовження ними злочинної діяльності.

Повний текст рішення буде виготовлено та проголошено в понеділок, інформує Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

97 − 93 =