Ужгородський аеропорт уже найближчим часом отримає всі дозволи для повноцінного функціонування

Опубліковано:

Про це голова Закарпатської облради Володимир Чубірко заявив сьогодні під час робочої зустрічі, на яку спікера ради запросив колектив летовища.
«На жаль, зараз, згідно аналізу дозвільної документації, ми насправді маємо не діючий аеропорт, а лише геоточку на повітряній мапі України. Адже більшість потрібних для роботи летовища сертифікатів втратили свою дію ще наприкінці березня. Хоча ми, як власник, і вищі контролюючі установи попереджали керівника аеропорту про цю ситуацію раніше… Зараз домовилися спільно з «Украерорухом» та іншими дотичними до польотів, аеропортів та їх сертифікації установами про спільну роботу у цьому напрямку. Завдання вашого колективу – плідно попрацювати над цим питанням. Адже у нас є чимало планів та міжнародних проектів щодо нашого летовища…», – розповів Володимир Чубірко і заслухав колектив підприємства.
Працівники летовища, у першу чергу, піднімали питання заробітної плати. Деякі показували навіть виписки із зарплатою у близько 5 тис гривень. Люди нарікають, що попри збільшення інтенсивності роботи з початку війни, коли часом доводилося працювати цілодобово, та попри те, що установа перебуває у зоні ризику як критична інфраструктура, їхня зарплата залишається на тому ж рівні.
Голова облради відповів, що обласна рада, як балансоутримувач аеропорту щорічно і вчасно перераховує кошти на потреби свого комунального підприємства (у тому числі і на заробітну плату). Цими коштами розпоряджається керівник підприємства. Тому питання низької зарплатні треба ставити, у першу чергу, перед ним. Однак, голова ради пообіцяв це питання обговорити з наглядовою радою аеропорту та новим виконувачем обов’язки керівника летовища.
На запитання про причини розірвання контракту з попереднім керівником аеропорту Олегом Коцюбою, голова ради відповів, що по-перше — це рішення не його персональне, а всіх депутатів, по-друге, керівник не вчасно надав фінансовий план, згідно з яким відбувається фінансування аеропорту і по-третє — директор не реагував на запити депутатів щодо фінансової звітності підприємства, називаючи цю інформацію військовою таємницею.
«Окрім деякого конструктиву з боку працівників, які хотіли знати чітку інформацію, зібрання, на яке мене запросили, перетворилося у суцільну провокацію. В основному, завдяки попередньому керівнику Олегу Коцюбі, котрий дозволяв собі вживати у мій бік перед жінками та своїми колишніми колегами нецензурну лайку та провокувати бійку. Ніколи не думав, що така поведінка це — рівень генерала», підсумував зустріч голова Закарпатської облради.
Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід