Регіональні Новини Соціум

Ужгородські школярі вчились надавати домедичну допомогу (Фото)

Страх перед військовою службою повністю розвінчаний. У цьому мали змогу переконатись гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України, які передсвятковий день присвятили виключно підростаючому поколінню, інформує Військова частина 3002 ЗТУ НГУ.

В Ужгороді учні школи №4 приміряли на себе засоби захисту та вчились надавати домедичну допомогу. У цьому їм допомогли інструктора з бойової підготовки. Окрім того діти цікавились особливостями військової служби, що для гвардійців є найважчим, а що дається з легкістю.

Володимир Кирик, викладач предмету Захист Вітчизни, зазначив, що діти найкраще засвоюють матеріал саме під час практичних занять, таких як провели гвардійці. Тому вже запросив військових на наступні уроки.

Говорили і про майбутнє, адже багато хто зі старшокласників вже обирає і вищий навчальний заклад. Серед варіантів і військові виші: Національної гвардії та Збройних сил. Хлопці кажуть, що їм якраз і не вистачало спілкування з військовими, адже питань, щодо навчань у військових вишах, виникає дуже багато. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 62 = 64