Ужгородські діти збирають гроші для військових

Опубліковано:

В обласному центрі відбудеться благодійний ярмарок «Uzhhorod plants market»
Захід відбудеться 30 квітня та 1-2 травня у самому центрі міста — поблизу Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка. За словами організаторів, на благодійному ярмарку можна придбати різноманітні кімнатні та вуличні рослини, пряні трави, інтер’єрний декор та різноманітні вироби ручної роботи. 

Також ініціативна група «Творчі волонтери Ужгорода», спільно з ГО «Щасливі діти» організують острівці дитячої творчості та ігор. Діти намалюють малюнки, які передадуть військовим на фронт. А волонтери організують розпродаж виробів, які діти залишили для благодійності. Свої унікальні вироби представлять також вихованці гуртка “Моя майстерня” під керівництвом Ігоря Запорожця. 

Під час ярмарку буде створена інсталяція «Маленькі янголи України», на знак пам’яті про дітей, що загинули через російську агресію. Заготовки для інсталяції створювали діти з мамами та волонтери, що приїхали з різних міст України. Основу для інсталяції створює коваль Петро Гергардт.

Благодійні внески, зібрані під час заходу, будуть передані Руху підтримки Закарпатських військових.
Організовують цьогорічний «Uzhhorod plants market» майстерня «Кактус Бро», арт-агро проект «Zelo», «Творчі волонтери Ужгорода» та ГО «Щасливі діти»

Агентство комунікацій ПАЗЛ

Про Захід