Регіональні Новини Соціум

Ужгород з’явився у стікерах Viber (Фото)

Відтепер, аби відписати на запитання: «Ти де? Що робиш?» ужгородцям, які користуються додатком Viber,  текст вводити не обов’язково, адже можна надіслати наліпку-відповідь.

Цілий пакет наліпок розробили місцеві патріоти. Серед найпопулярніших: «Я на Петефі», «Пой на набку», «Маршрутки нема». Завантажити безкоштовно їх можна за посиланням ТУТ.

Робота колективна, розповів «Про Заходу» ужгородський підприємець та винахідник Василь Головей.

«Ми з командою однодумців – патріоти свого регіону і це не перший наш соціальний проект для популяризації міста та області (торік був створений чат бот U City Bot для туристів та місцевих). Ідеї для стікерпаку брали з народу, проводили брейншторм в одній з ужгородських груп в соціальних мережах.

Були хороші ідеї, але здебільшого на закарпатський лад, по типу «Се Мукачево, дєтка», і це буде для наступного паку. Є задум зробити окремий жартівливий пак про Закарпаття. Соціальні мережі відреагували добре – в перший день було понад 1000 завантажень. Стікери безкоштовні, люди залюбки надсилають їх своїм знайомим.

Багато людей пишуть ідеї, які б ще можна було додати, тому можливе розширення у майбутньому. Я вважаю це непоганим прикладом для департаменту туризму, як малими коштами та сучасними інструментами можна додати популярності Закарпаттю», – зазначив винахідник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =