Ужгород: у НВК «Гармонія» відзначили День вишиванки

Опубліковано:

В Ужгороді учні НВК “Гармонія” разом з ювенальними поліцейськими до Дня вишиванки виготовили обереги для захисників України.

До Дня вишиванки ювенальні поліцейські спільно з учнями місцевого ліцею провели патріотичний захід, спрямований на підтримку українських захисників. Діти власноруч виготовляли обереги, створювали малюнки та писали щирі листівки для військовослужбовців.

Особливу увагу учасники заходу приділили українським традиціям — вишиваний орнамент став основною прикрасою оберегів, які символізують силу, віру та надію.
Усі талісмани, створені дітками під час майстер-класу, передали військовим, які цього дня завітали до ліцею.

Школярі подякували військовим за те, що захищають Україну та дбають про те, щоб майбутнє кожного українця було мирним та щасливим. Військові ж у свою чергу висловили учням слова вдячності за підтримку та пообіцяли, що всі їх обереги передадуть бійцям, які зараз виконують бойові завдання на фронті.

Патрульні поліція Закарпатської області

Про Захід