Ужгород приймає Всеукраїнський турнір із дзюдо «RANDORI SPRING CUP» (Фото)

Опубліковано:

До обласного центру Закарпаття приїхали близько півтори сотні спортсменів 2007-2009 років народження із різних куточків України.

Традиційні змагання серед кадетів та кадеток U-16 відбуваються 2 дні – 1-2 квітня, їх проводять за офіційними правилами IJF на трьох татамі у 9-ти вагових категоріях серед дівчат та юнаків. Представницький турнір приймає Ужгородська класична гімназія. Організатори – Закарпатська обласна федерація дзюдо та клуб «RANDORI» за підтримки ОВА та Ужгородської міської ради.

Учасників, тренерів, гостей привітав і міський голова Богдан Андріїв, подякував організаторам, що в такий складний час продовжують проводити змагання і дають можливість юним спортсменам демонструвати свої результати, ще більше вдосконалюватися. Слова вдячності і нашим захисникам, які боронять державу, наближають перемогу та дають можливість проводити такі турніри. Юним дзюдоїстам і дзюдоїсткам Богдан Євстафійович побажав подальших успіхів на татамі.

В офіційному відкритті турніру взяли участь також заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, очільник Закарпатської обласної федерації дзюдо та клубу дзюдо «RANDORI» Валерій Пересоляк, віцепрезидент Закарпатської обласної федерації дзюдо Юрій Ігнатко, керівник обласної дитячо-юнацької спортивної школи Степан Молнар та інші гості.

Ужгородська міська рада

Про Захід