Відео Соціум

Ужгород долучився до всесвітньої акції з прибирання: « Зробимо Україну чистою разом» (Відео)

Година роботи – п’ятдесят мішків зі сміттям. В Ужгороді відбулася акція до всесвітнього дня прибирання.

Студентка Грікерія Савчур вперше долучилася до акції з прибирання. Зізнається, коли почула про ініціативу, особливого ентузіазму не було. Але вирішила підтримати друзів. І після першого зібраного пакета зі сміттям, зрозуміла, такі акції треба робити щодня.

Грікерія САВЧУР
студентка УжНУ

Дуже багато сміття, особливо там де кущі, викидають те все і там ніхто не хоче прибирати. Один мішок, більше мішків, десь 10-ть різного непотребу.

Любов ТОЛСТОВА
бібліотекар

І бутилки, і пластик, і скляна тара і кульки поліетиленові, особливо в районі пішохідного мосту, там відпочивальна зона і там дуже багато сміття. Гидко, не гидко, але хочеться щоб наше місто було чистим.

Цього року до акції переважно долучилася молодь : студенти та викладачі УжНУ, працівники обласної бібліотеки та небайдужі містяни.

Дмитро ШУШАЙЛО
студент
 УжНУ

Я гадаю, що ми йдемо в Європу ми повинні брати їх менталітет і долучатися до таких акцій і я вважаю, що по перше – це повинна робити наша молодь, тому, що ми майбутнє держави.

Дарина КОРОВСЬКА
студентка УжНУ

В першу чергу інші люди бачать, що прибирають і я думаю, всіх буде совість мучити за те, що ми прибираємо, а вони викидують сміття не в урни, а просо на узбіччя, може будуть мінятися

Окрім прибирання, говорили і про сортування сміття. Та розповіли про спосіб збору паперових стаканчиків.
Марія ТРЕЛІС
студентка УжНУ

Це є екотрубка сюди кидають паперові стаканчики і ви їх можете бачити по місту, всі паперові стаканчики  з яких п’ють воду, каву можемо кидати сюди, але бажано щоб вони були сухі і приїжджає машина, яка дає їм друге життя, тобто вони дійсно переробляються.

Україна лідирує в світі за забрудненістю територій. Тому тема екологічного виховання виходить на перший план. А всесвітній день прибирання , який відзначають 20 вересня, ще одна нагода привернути увагу до цієї проблеми.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

45 − = 36