Ужгород долучився до “Маршу вишиванок” (Фото)

Опубліковано:

Щороку у третій четвер травня українці в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят. Цьогоріч це свято ювілейне, уже 15-те.
До культурно-мистецької акції «Марш вишиванок», яку провели у рамках Всеукраїнського культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», долучився сьогодні й Ужгород.

Урочистою ходою учасники – а серед них і керівники краю та міста, студенти закладів культури та мистецтв, всі охочі – пройшлися від Закарпатського музею народної архітектури та побуту через вулиці Капітульну, Августина Волошина, Корзо на площу Театральну, де відбувся арт-моб «Парад вишиванок».

Дорогою зупинялися на кількох локаціях. Біля скверу ім. Марії-Терезії у виконанні Заслуженого академічного Закарпатського народного хору прозвучав псалом «Благослови, душе моя, Господа», біля Ужгородського фахового музичного коледжу ім. Д. Є. Задора» виступив духовий оркестр цього навчального закладу.
До арт-мобу на площі Театральній долучилися Заслужений академічний Закарпатський народний хор, колективи та виконавці Ужгородського інституту культури та мистецтв, театру ляльок «Бавка». Присутні на площі змогли побачити і традиційні народні костюми Закарпаття із фондової колекції музею народної архітектури та побуту, інформує міської ради. 

Про Захід