Унікальний клас безпеки «Вогник» відкрили в Ужгороді

Опубліковано:

Це схоже на ігрову кімнату, але набагато краще – адже тут дітей навчатимуть правил безпеки. В Ужгороді на базі 4-ї державної пожежно-рятувальної частини відкрили Клас безпеки «Вогник», де хлопці й дівчата віком від 3 до 12 років матимуть змогу весело й водночас із користю проводити час.

На урочистому відкритті класу безпеки були присутні начальник ГУ ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак і генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкєвіч, адже фінансування цього проєкту надало Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога».

Діти, які приходитимуть до новоствореного класу на уроки безпеки, зможуть детальніше ознайомитися зі специфікою роботи різних фахівців системи ДСНС – пожежників, піротехніків, водолазів, фахівців групи радіаційного та хімічного захисту і гірських рятувальників. Також завдяки спеціальним імітаторам ознак пожежі вони засвоять, що найчастіше стає причиною виникнення загорання в оселі. І звісно ж, у «Вогнику» передбачено все необхідне для гри, завдяки якій дітлахи зможуть відчути себе справжніми вогнеборцями – вдягти форму, «виїхати» на виклик і ліквідувати умовну пожежу.

Пресслужба ДСНС України у Закарпатській області, більше фото тут

Про Захід