«Укренерго» стабілізувало електропостачання по всій країні після масштабної ракетної атаки росіян

Опубліковано:

«Укренерго» стабілізувало електропостачання по всій країні після наймасштабнішої в історії атаки росіян на енергетичну інфраструктуру 10-12 жовтня.

Однак, українці мають бути готовими до нових атак ворога. Йдеться не тільки про компанії, які обслуговують енергетичну інфраструктуру. Споживачі мають допомогти енергетикам: розсудливо споживати електроенергію, щоб полегшити балансування енергосистеми та дати час для її відновлення.

Про це сказав голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону «Єдині новини» телеканалу «Рада».

«Ми впоралися з наслідками цієї великої атаки доволі швидко. Я вдячний всім своїм колегам, ремонтникам, колегам з обленерго, які в останні дні буквально без сну та їжі працювали, намагаючись відновити електропостачання по всій країні. Це був справді подвиг з їхнього боку. Але, на жаль, ми очікуємо, що ворог на цьому не зупиниться. Тому цей опалювальний сезон буде дуже важким. Споживачам треба бути готовими до того, що «Укренерго» може за необхідності застосовувати графіки обмеження енергопостачання, щоб зберегти баланс в енергосистемі. Тому рекомендація зменшувати споживання в пікові години (вранці з 8-ї до 11-ї та ввечері з 17-ї до 23-ї) залишається актуальною», – сказав Володимир Кудрицький.

НЕК “Укренерго”

Про Захід