Українці ефективно використовують сучасну західну зброю, настав час дати нам літаки F-16, – Палатний

Опубліковано:

Про це Артур Палатний написав на своїй сторінці у мережі «Фейсбук»:

Українці ефективно використовують сучасну західну військову техніку – про це каже збиття запущених росіянами 6 гіперзвукових аеробалістичних ракет “Кинжал” та 3 балістичних ракет. Прийшов час зняти будь-які обмеження в постачанні зброї та дати Україні сучасні літаки F-16, щоб нівелювати перевагу рф в повітрі. Про це написав керівник волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні вночі українські воїни повітряної оборони збили 6 гіперзвукових аеробалістичних ракет “Кинжал” та 3 балістичні ракети, які росіяни випустили по нашій країні. Все, що летіло з мордору, не долетіло! ЗРК Patriot несе бойове чергування в Україні. Саме цей тип ЗРК, в умілих руках наших воїнів, здатен збивати російські “аналоговнєти”. Який висновок з цього? Він простий: українці здатні ефективно використовувати сучасні зразки західної військової техніки та досягати неймовірних результатів. Це доведено неодноразово. А головне: зберігати життя тисячам українців», – пише Артур Палатний.

За словами керівника волонтерського штабу, будь-яке зволікання з передачею необхідної військової техніки та зброї – це втрати людських життів. Тому зараз прийшов час західним країнам зняти будь-які обмеження в постачанні зброї Україні.

“Нам потрібні сучасні західні літаки F-16! І Україні вдасться дуже швидко нівелювати нинішню перевагу росіян в повітрі. Швидше закінчити цю війну нашою перемогою. Перемогою усього світу! Врятувати тисячі життів!», – зазначив Палатний.

Про Захід