Події Соціум Спорт

Українські спортсмени в Ужгороді напіднімали гирь на перемогу!

Найсильніші чоловіки і жінки Європи з’їхалися до Ужгорода на чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією Всесвітньої федерації гирьового спорту (WKSF). 17-20 жовтня близько півтори сотні учасників з Німеччини, Італії, Ірландії, Нідерландів, Польщі, України, Словаччини, Угорщини, Білорусії, загалом представники 13-ти країн, змагалися за першість.

Чемпіонат з гирьового спорту такого масштабу в Україні востаннє відбувався ще понад 20 років тому, каже президент Всесвітньої федерації гирьового спорту Олег Іліка. В Ужгороді ж такий міжнародний старт пройшов вперше.

Для нашого міста, яке є “воротами” з Європи, це дуже важливо. Подібні заходи популяризують Ужгород. І приємно бачити, що їх вдається проводити на високому рівні, звісно, не без допомоги спонсорів. Зокрема, цьогорічний чемпіонат пройшов за підтримки генерального партнера компанії Нобілекс. І не тільки високопрофесійною організацією запам’ятається цей захід. Підсумкову перемогу в загальнокомандному заліку виборола збірна команда України. Найкращими наші стали і в командній чоловічій естафеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 11 =