«Українська команда» передала 204-му батальйону ТрО бойові дрони

Опубліковано:

Волонтери «Української команди» передали на передову ще одну партію бойових безпілотників з «вибуховими посланнями» ворогові від українців, які донатили на дрони. Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Української команди».

«Передали захисникам чергову партію дронів-камікадзе. Вони поїдуть на один з найгарячіших напрямків разом з бійцями 204-го Окремого батальйону територіальної оборони міста Києва. Кожен з цих «бойових птахів» понесе разом з вибухівкою ваші послання окупантам. «Кремль, спиш?», «За дітей Умані!», «За хмельницьких рятувальників!» та інші. Наш збір триває. Долучайтеся! І не забувайте писати в коментарях свої побажання ворогу», – заявив керівник «Української команди» Артур Палатний.

«Українці зібрали, «Українська команда» передала, а наша задача – доставити. І точно в ціль», – наголосив представник 204-го батальйону.

Бійці батальйону також пройшли навчання з керування дронами, організовані «Українською командою».

«Нагадаємо, що «Українська команда» не лише постачає у військові підрозділи бойові дрони, але й навчає бійців керувати ними. Бійці 204-го батальйону також пройшли теоретичну і практичну підготовку. І тепер знають як використати безпілотники з вашими вибуховими посланнями максимально ефективно», – підкреслили у волонтерському штабі.

Долучитися до збору на бойові дрони:
ПриватБанк
Монобанк
UA Pay
Повні реквізити

Волонтерський штаб «Українська команда»

Про Захід