«УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» доставила на передову спорядження та одяг для військових, – Артур Палатний

Опубліковано:

Волонтерський штаб «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для захисників, а також одяг і медичне обладнання. Про це повідомив керівник Волонтерського штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

«Передали рації, прибори нічного бачення, медичні рюкзаки, ремонтні комплекти та «кікімори» для бійців в/ч 7013 та в/ч 4103, які боронять країну в Сумській та Запорізькій областях. Тернопільська команда та Микола Люшняк передали воїнам 44-ї окремої артилерійської бригади імені Гетьмана Данила Апостола 90 комплектів літнього одягу, який допомогли придбати наші польські друзі. Для бійців «Азову» відправили медичне обладнання з Ванкувера, яке допомагала збирати українська громада Канади», – зазначив Палатний.

Також «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» продовжує допомагати й цивільним, які постраждали від війни.

«Команди Київської, Хмельницької та Вінницької областей разом зібрали та відправили у Центр соціально-психологічної реабілітації для жінок з дітьми у Фастівському районі 1 тонну продуктів харчування, засобів гігієни, іграшки та одяг. Тернопільська команда завантажувала гуманітарною допомогою бус легендарного канадського волонтера John Graham, який доставив цей вантаж мешканцям Дніпра та в інші гарячі точки», – повідомив керівник Волонтерського штабу.

Розповів Палатний і про волонтерів «УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДИ».

«До нас приєднуються люди різного віку, з різних країн. Такі, як Джон з Канади, який раніше працював у себе в пивоварні, а зараз їздить на власному бусі по українських містах і розвозить гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни. Навіть діти допомагають наближувати перемогу. Наймолодші волонтери «УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДИ» – Марко Надкевич, Софійка Гудима та Даринка Слюсарчук з Тернополя. Впродовж літніх канікул вони продавали на вулиці виготовлені власноруч солодощі та прикраси з бісеру і назбирали майже 20 тисяч гривень! За їхні кошти було придбано, зокрема, бензопили для в/ч А1461», – наголосив Артур Палатний.

Про Захід