«УДАР Віталія Кличка» висловив солідарність з грузинським народом (Відео)

Опубліковано:

Фракція партії «УДАР Віталія Кличка» висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію. Відповідну заяву зачитав з трибуни на сесії Київської міської ради співголова фракції «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Білоцерковець.

«Сьогодні в місті-побратимі Києва – Тбілісі – відбуваються фундаментальні події. Боротьба за демократію, свободу, боротьба проти Кремля, за свою єдність. Навіть проблеми у нас братські, з одними обличчями, які не змінюються вже кілька десятків років. Ми висловлюємо солідарність із боротьбою грузинського суспільства за свободу, незалежність, демократію. Та проти спроб придушити громадянське суспільство», – йдеться у заяві фракції.

В «УДАРі Віталія Кличка» зазначили, що з хвилюванням спостерігають за спробами ухвалити законопроєкт «про іноземних агентів», який скопійований з аналогічного закону, ухваленого в авторитарному Кремлі. І закликали грузинський уряд до діалогу із суспільством.

«Ми занепокоєні тим, що закон про іноземних агентів може підірвати прагнення Грузії до європейської інтеграції. І віримо в те, що Грузія може змінитися. Бо євроатлантичне майбутнє у нас з вами спільне. Грузинський уряд має поважати ненасильницькі протести і вступити в діалог, а не придушувати їх», – наголосив у своєму виступі Дмитро Білоцерковець.

Народ Грузії має право визначати шлях своєї країни без примусу, підкреслили в «УДАРі».

«Ми висловлюємо свою підтримку громадянському суспільству. Громадянські організації та незалежниі медіа є критично важливими для здорової демократії. Натомість закон про іноземних агентів, скопійований з авторитарної росії, може придушити ці важливі голоси та підірвати довіру громадськості до влади», – зазначено в заяві.

Відео – тут

Про Захід