«УДАР Віталія Кличка» підтримує вимоги підприємців щодо відтермінування касових апаратів

Опубліковано:

З нового року вступить в силу закон про обов’язковість реєстраторів розрахункових операцій — майже усі ФОПи будуть зобов’язані використовувати касові апарати. Представники бізнесу просять про відтермінування. «УДАР Віталія Кличка» підтримує вимоги підприємців і закликає владу відмовитися від зобов’язання ФОПів використовувати касові апарати з 1 січня 2022 р. Про це йдеться в заяві партії.
«На сьогодні, в час пандемії та карантинних обмежень, малому бізнесу і так не солодко. А за останні два роки ще й було ухвалено такі закони, які збільшують повноваження контролюючих органів і ставки податків, звужують права підприємців.

Багато хто не витримують і закриваються. Це дуже погано. Адже дрібні та середні підприємства в усьому світі забезпечують зайнятість населення і отримання доходу. Вони є ключовими для соціального розвитку та головними в реальній боротьбі з бідністю. Тому зараз особливо важливо і потрібно підтримати підприємців, а не ускладнювати їм ведення бізнесу, не добивати. До того ж, не треба забувати й про те, що обов’язковість касових апаратів для майже усіх ФОПів, очікувано, призведе до здорожчання товарів та послуг, а це торкнеться всього населення. Тому «УДАР Віталія Кличка» підтримує підприємців у їхніх вимогах відтермінувати обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій і закликає владу дослухатися до них», – заявили в «УДАРі Віталія Кличка».

Та підкреслили, що взагалі є неприйнятною позиція, коли влада декларує підтримку українського дрібного та середнього бізнесу, а насправді обмежується напівмірами та значно посилює фіскальне навантаження. Свідченням цьому, зокрема, є й одіозний законопроєкт 5600. В партії наголосили, що замість тотальної фіскалізації влада має комплексно підтримувати розвиток підприємництва.

«Переконані, що головним двигуном економічного розвитку має стати малий та середній бізнес, який буде вивільнений з-під надмірного податкового пресу та регуляторного втручання. Головна функція держави — створити реальні умови, за яких людина може себе вільно реалізовувати. Має стати пріоритетом впровадження принципів економіки можливостей — це рівні можливості для кожної людини заснувати свою справу та забезпечувати своє гідне життя.

На сьогодні «УДАР Віталія Кличка» пропонує владі зосередитися на трьох головних напрямках:
– вдосконалення оподаткування — зменшення фіскального тиску на бізнес;
– фінансова підтримка — програми кредитування та підтримки малого та середнього бізнесу;
– впровадження механізмів консультування та підтримки підприємців”, – зазначили в «УДАРі Віталія Кличка».

Про Захід