UAnimals оприлюднив світлини палаючого Чорнобиля (Фото)

Опубліковано:

Вже кілька днів Україна спостерігає як горить Чорнобиль. Зона відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення палає, як сірник.

UAnimals оприлюднив світлини палаючого Чорнобиля. Без сліз на них дивитися важко.

Горить Чорнобиль

Прямо зараз вогонь зони відчуження вбиває тисячі тварин, руйнує довкілля і несе загрозу здоров’ю людей. Пожежники працюють цілодобово, але є загроза поширення на найближчі села. – написано у пості соцмереж.

Фото: Dronarium

Станом на 9 год. 12 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв, інформує ДСНС України.

Спостерігається горіння трав’яного настилу та лісової підстилки окремими осередками.

До гасіння пожеж залучено 353 чоловіки та 89 одиниць техніки, з них від ДСНС 294 чоловіки особового складу та 64 одиниць техніки (в тому числі 3 літаки АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 11 квітня здійснено 107 скидів – 250 т води).

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,013 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год).

У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,020 мР/год, на КДП Дитятки 0,01 мР/год при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год).

Про Захід