У ЗСУ зафіксували 23 нових випадки COVID-19 за добу

Опубліковано:

Епідемічна обстановка в Збройних Силах України.
Станом на 10.00 2 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 219 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 625 осіб, летальних випадків – 5. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 560 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 58 осіб.

За минулу добу зареєстровано 23 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них в закладах охорони здоров’я перебуває 5 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 5 військовослужбовців). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 18 осіб (Київська область – 3 військовослужбовці, 1 державний службовець та 1 працівник ЗСУ, Львівська область – 7 військовослужбовців та 1 працівник ЗСУ, Одеська область – 2 військовослужбовці та 1 працівник ЗСУ, Житомирська область – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗСУ). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Командування Медичних сил Збройних Сил України

Про Захід