У зоні ООС зафіксовано постріл з підствольного гранатомету з боку противника

Опубліковано:

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 29 липня 2020 року

Від початку повного і всеосяжного режиму припинення вогню, який вступив в силу з 27 липня, не було жодного загиблого чи пораненого військовослужбовця зі складу Об’єднаних сил.

Українські воїни виконують завдання за призначенням і продовжують надійно тримати лінію нашої оборони.

Від початку поточної доби зафіксовано один постріл з підствольного гранатомету з боку противника. Цей факт мав місце поблизу населеного пункту Новолуганське. Постріл був не прицільним, тому українські захисники вогонь у відповідь не відкривали.

Втрат, внаслідок ворожого пострілу, немає.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою.

Крім захисту України від ворога, Об’єднані сили активно долучаються до відновлення та розбудови визволених населених пунктів Донбасу. Зокрема, сьогодні офіцерами цивільно-військового співробітництва доставлено та передано благодійну допомогу від волонтерів дитячому дошкільному закладу та малозабезпеченим сім’ям Чермалика, що на Приазов’ї. Також військовослужбовці Об’єднаних сил взяли участь у підготовці меморіалу Воїнам АТО до Дня визволення Авдіївки. Варто зазначити, що діти прифронтової Авдіївки власноруч виготовили оберіги і подарували їх захисникам України із вдячністю за нормальне життя, яке повернули місту після звільнення від окупантів, інформує пресцентр штабу ООС.

Про Захід