У Закарпатському драмтеатрі покажуть фінальну прем‘єру сезону

Опубліковано:

Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв знову звертається до безсмертної української класики. Цього разу до однієї з кращих комедій корифея українського театру Марка Кропивницького.Іскрометна сатира на життя в глибинці під сиволічною назвою «По ревізії» не залишитьнікого байдужим, адже ревізії були, є і будуть, поки існує людське суспільство. А значить — виникатимуть і кумедні ситуації, змальовані пером видатного українського драматурга.

Пронизана життєвим реалізмом та гуморомвистава київського режисера ВіталіяСеменцова стала помітною подією на сценіЗакарпатського муздрамтеатру від часу постановки у 2008 році. У суботу, 18 червня, о 18.00 на великій сцені Закарпатського муздрамтеатру буде зіграно поновлену версію одного з кращих спектаклів«шерегіївців» за українською класикою. Відновлення вистави здійснив заслужений артист України Михайло Фіщенко, увівши до акторського складу кілька нових облич.

А в четвер, 16 червня, о з 18.00 на малій сцені шерегіївці показують турецьку комедію Азіза Несина «Задуши мене в обіймах». У суботу, 18 червня, о 12.00 юним глядачам покажуть музичну казку Василя Шершуна «Повелитель Чорного лісу». 

У неділю, 19 червня, на великій сцені Закарпатського муздрамтеатру свої вистави демонструватиме Київський молодіжний театр «Театральна біржа»: о 12.0 на дітлахів чекає відома казка «Пітер Пен і всі-всі-всі», а о 18.00 дорослого глядача розважатимуть «Комедії на всі часи».

Ужгородська міська рада

Про Захід