У Закарпатській обласній раді з’явиться своя бібліотека (Фото)

Опубліковано:

Володимир Чубірко провів зустріч із головою Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василем Густі, на якій обговорили діяльність літературно-меморіальних музеїв при навчальних закладах, будинках культури, бібліотеках та підтримку закарпатських авторів.У ході зустрічі відомий закарпатський поет подарував свої літературні доробки. Серед яких – нова збірка поезій «Вибране», що вийшла до 70-річчя із дня народження митця та 55-річчя його літературної творчості.

За словами пана Василя, нове видання – це творчий підсумок та екзамен перед читачем, у ньому поезії, що пройшли випробування часом. Також Василь Петрович презентував поетичну збірку «Зоря Шевченка над Карпатами», у якій вміщено вірші поетів Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської областей та українських поетів Словаччини, Польщі, Угорщини, Румунії, присвячені Великому Кобзареві. До зібрання ввійшли матеріали із фондів Народного літературного музею Закарпаття, що охоплені у рамках проведених міжнародних літературних фестивалів «Карпатська ватра».

Голова обласної ради подякував Василю Густі за подарунки та висловив ідею створення бібліотеки обласної ради, у якій можна б зібрати усі книги, що вийшли у рамках реалізації Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню. Ініціативу підтримав керівник Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, адже книги, що видаються за кошти обласного бюджету — кращі із кращих, пройшли конкурсний відбір та мають відзнаки літературних конкурсів різних рівнів. Це, на думку митця, сприятиме популяризації творів літераторів Срібної Землі.

Закарпатська ОДА

Про Захід