У Закарпатській обласній лікарні встановили сучасний ангіограф

Опубліковано:

Відділення судинної хірургії Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака отримало від європейських колег сучасний ангіограф.

Апарат дозволяє на сучасному рівні обстежувати і лікувати судини різних органів і систем, зокрема проводити ендоваскулярні операції.

Переваги ендоваскулярної хірургії у тому, що операції виконуються переважно з місцевою анестезією, термін перебування пацієнта в стаціонарі  скорочується до 1-2 днів, зменшується післяопераційний больовий синдром, є можливість лікування хворих з патологіями, яким протипоказані відкриті втручання, під час яких робляться розрізи.

«Відділення судинної хірургії Закарпатської обласної лікарні має непоганий досвід ендоваскулярних втручань. Ми були одними з перших в Україні, хто виконував такі операції, – розповідає завідувач відділення Юрій Левчак. – На жаль, наш старий ангіограф вийшов з ладу і не підлягав ремонту, тому на деякий час ці втручання припинилися. Після звернень нашого колеги – судинного хірурга Андрія Никоненка – до європейських партнерів, ті відгукнулися, і з міста Уппсала (Швеція) нам передали ангіограф».

Про Захід