У центрі Ужгорода лунали колядки: для армії зібрали майже 21 тис грн (Фото)

Опубліковано:

Весь збір колядників – 20 830 гривень – для наших захисників, для наближення перемоги.

Святкова хода творчих колективів міста «Ужгород», «Писанка» та «Рідна пісня», граючи та співаючи колядки, вирушила із площі Поштової, на вулиці Корзо до ходи приєднався гурт «Гудацька тайстра», на площі Театральній – хор «Астра». Біля головної ялинки міста на площі Шандора Петефі їх уже чекав хор «Кредо». Усі разом розпочали різдвяний концерт із виконання відомої української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», яка прославляє народження Ісуса Христа.

Ужгородці та гості міста змогли насолодитися чудовим виконанням українських, закарпатських колядок, віншувань від учасників цих талановитих колективів, а також від дітей та молоді Горянської ротонди, семінаристів Ужгородської греко-католицької академії ім.блаженного Теодора Ромжі, послухати вокальний виступ Анастасії Вишневської. Звучали не тільки традиційні різдвяні колядки, а й сучасні пісні про народження Христа, про страшну війну в Україні.

Колядування об’єднало захід і схід України – до місцевих колективів приєдналися із святковою програмою артисти Донецького академічного обласного драматичного театру із Маріуполя.

Із вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, побажав усім світлого Різдва, перемоги та миру.

з вірою у перемогу, з надією на Бога та вдячністю Збройним Силам України – такий лейтмотив сьогоднішнього дійства. Усі зібрані під час колядування кошти, які присутні на площі щиро жертвували у благодійну скриньку, передадуть на підтримку військовим.

«Різдвяні коляди» організувало управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради разом із міським центром дозвілля-будинком культури.

Ужгородська міська рада

Про Захід