Новини Західної України Події

У центрі Рівного оновили “Писанковий сад”: містяни обурені (Фото)

В Рівному в Чистий четвер оновився “Писанковий сад”. Педагоги художньої школи, вчителі образотворчого мистецтва загальноосвітніх шкіл розмалювали і встановили 25 унікальних писанок. Гарно, красиво, святково, але …не на часі, вважають містяни.

Люди пишуть у соцмережах обурені репліки. Мовляв, писанки за 100 тисяч гривень під час карантину у країні – це нонсенс. Краще б за ці кошти було забезпечити медиків всім необхідним, стверджують рівняни.

Ось лише деякі з коментарів:

Для чого витрачали кошти на їх встановлення? Для кого їх встановили ???? Карантин відмінили????– пише Вікторія Влад.

 Хіба не карантин? І можливо в цих умовах краще було б на ці гроші роздали б масок тим хто потребує або продуктів??? – підтримує Ігор Лукашенко.

 “Дуже актуально і саме на часі” після цього проблем не стане і вірус пройде разом з карантином. Писанки є, а гуляти заборонили бо штраф. Логіка, – коментар Оксана Адамець.

Глупість міської влади зашкалює (((яйця за 100 тис. У порожньому місті під час пандемії – це найперша необхідність. Хворих потім яйцями будуть викачувати ((((Ну десь потрібно списати гроші (((((карантин карантином, а прибутки прибутками (((( Ну а лікарів забезпечать волонтери, їм же це більш необхідно((((, – Оксана Данилова.

А навіщо вам маска? Ви і так своє обличчя за мордочкою такого гарного песика заховали!Все буде добре. Позитивні емоції лікують. До зустрічі в «Писанковому саду»! – відповідає Лариса Лукашук.

До речі, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль оголосив про обмеження на пересування на час великодніх свят. А отже, хто гулятиме садом незрозуміло.

Світлини Галина Кульчинська та Рівненської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

36 − = 33