У Тячеві затримали агресивного чоловіка, який ламав майно АЗС

Опубліковано:

Опівночі на головний пункт центрального спостереження надійшов сигнал “Тривога” з автозаправної станції в м. Тячів, яка знаходиться під охороною поліції охорони. На об’єкт відразу виїхав наряд реагування.

По прибуттю на місце події протягом 5-ти хвилин, поліцейські затримали агресивного правопорушника, який чинив хуліганські дії. Чоловік пошкодив автоматичні двері та зіпсував товар на полиці – пляшку антифризу, ємністю 4,2 літри.

Завдяки миттєвій реакції безпосередньо працівника автостанції, та оперативній роботі поліцейських охорони – вдалось затримати 29-річного тячівця. Тривожна кнопка допомогла завчасно зупинити агресивного відвідувача, що випередило можливі гірші наслідки погрому.

На місці працювала слідчо-оперативна група для встановлення всіх обставин. Попередня кваліфікація злочину – стаття 296 частина 1 Кримінального кодексу України, а саме “Хуліганство”.

Згідно ст. 296 ч. 1 КК України, хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, – карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Управління поліції охорони в Закарпатській області

Про Захід