У Тячеві відбулася першість з тенісу, біля Львова перекинулося авто,а прикарпатка здобула 4 медалі на чемпіонаті Європи з веслування

Опубліковано:

74 – саме стільки учасників з Ужгорода, Мукачева, Берегова, Хуста та Тячева взяли участь у Регіональному юнацькому турнірі «Відкрита першість Тячівської ДЮСШ з тенісу», який відбувся в м.Тячів цими вихідними.Потішили вдалими виступамивихованці відділення тенісу КПНЗ «Тячівська ДЮСШ», на рахунку яких 4 перших (Дарина Глібчук, Валерія Дудла, Артур Гепп, Олівер Сабов), 6 других (Валерія Гегедиш, Софія Гарбуз, Арсен Візичканич, Іван Герич, Іван Гарбуз, Камілла Сабов) та 4 третіх місць (Анастасія Григоренко, Анна-Марія Чулей, Нечинський Марк, Вікторія Сойма).

Готували до змагань юних тячівських тенісистів тренери К.Мечей, Г.Белені, В.Павлишинець.

Поблизу Львова на трасі Львів – Пустомити в Сокільниках сталася ДТП, є травмовані одне авто ВАЗ 2109 в кюветі на даху ( перевернуте )

Каноїстка з Франківська Людмила Лузан на чемпіонаті Європи з веслування завоювала 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. На сторінці Федерація каное України у соцмережі повідомляють, що в історії українського веслування це ще нікому не вдавалося.

“Каноїстка Людмила Лузан стала срібною призеркою в спринті, завоювавши свою 4 медаль на нинішньому Євро, що не вдавалося нікому в історії українського веслування: 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова. Феєричний виступ Людмили Лузан!”, – йдеться у повідомленні.

Перед стартом фіналів на дистанції 5000 м збірна Україна вже показала свій найкращий виступ на чемпіонатах Європи, завоювавши вже 7 медалей (2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові).

Сьогодні – Всесвітній день безпеки харчових продуктів, а іменини святкують: Олена, Іван, Інокентій, Федір.