У Тячеві стартувала презентація програм для залучення громадами іноземних інвестицій

Опубліковано:

Захід за участі представників територіальних громад Тячівського та Рахівського районів, обласних депутатів та експертів організовано Закарпатською обласною радою.
Зустріч має на меті ознайомити громади цього регіону з можливостями програм Польща- Україна, Румунія – Україна, Угорщина – Україна та чотиристоронньої програми HUSKROUA.
Захід модерує Уляна Гурчумелія – заступник начальника управління міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.

«Зустріч має дати поштовх для залучення інвестицій. Адже наразі ми маємо абезпечувати не лише нашу громаду, а й наших гостей, які переїхали з прифронтових областей. Тому маємо покладатися на власні сили й використовувати всі доступні для цього можливості. Сподіваємося на практичний досвід заходу», – сказав міський голова Тячева Іван Ковач.

У свою чергу депутат Закарпатської обласної ради Ірина Мацепура зазначила:

«Або ми знайдемо кошти у міжнародних програмах, або ми будемо мусіти самі їх заробити. Крім того, у нас наразі немає відповіді на питання: як розвиватися. Є дисонанс між бажаннями громад і реальним станом справ. Тут може стати у нагоді міжнародний досвід та міжнародні гроші…».

«Упевнений, що кожен із нас пов’язує себе з Європейським Союзом. І ми з початком війни в Україні вже мали змогу переконатися у тому, що наші близькі сусіди та інші члени ЄС ідуть нам на зустріч. Програми, про які ми сьогодні говоритимемо – ще одна можливість, яку вони нам надають. Головне – правильно і вчасно нею скористатися», – сказав у ході зустрічі заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід