У Тернополі відмінили контактну виставку тварин

Опубліковано:

ТЦ Орнава дослухались до активістів UAnimals та занепокоєних тернополян і відмінили контактну виставку тварин. повідомляє UAnimals.

Нагадаймо, що наприкінці червня в самісінькому центрі Тернополя у ТЦ Орнава планують відкрити контактну виставку тварин, попри те, що Тернопільська міська рада ще влітку 2018 року заборонила на території міста діяльність пересувних шапіто та інших мобільних розваг із використанням диких та екзотичних тварин, і всупереч тому, що пересувні звіринці є забороненими згідно зі с. 25 ЗУ “Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Тоді багато мешканців Тернополя й інших міст звернулись до ТЦ із закликом не допустити відкриття на території їхнього закладу виставки зокрема й диких тварин через жорстокі умови утримання та зазначені вище заборони.

Тернополяни були готові організовувати мітинг і відстоювати заборону на подібні розваги, яку за підтримки місцевих депутатів активістам UAnimals вдалось добитись ще три роки тому. Цього тижня представниці UAnimals вдалось поспілкуватись із адміністрацією закладу та обговорити ситуацію.

Адміністрація Торгівельного Центру дослухалась до аргументів та думки громади міста й скасувала виставку, відкриття якої планувалось 8 липня.

Про Захід