У Тернополі відбувся семінар щодо основ ветеранської політики

Опубліковано:

У Тернополі відбувся семінар, присвячений обговоренню основ ветеранської політики та результатів загальнонаціонального опитування серед ветеранів, членів їхніх родин, а також членів сімей загиблих та представників ветеранських громадських організацій.

До обговорення представили аналітичний звіт щодо різних аспектів соціальної реінтеграції ветеранів, із особливим акцентом на інклюзивності, виявлені фізичні та інші бар’єри та перепони на шляху соціальної реінтеграції, і ролі, які відіграють та можуть відігравати різні організації у сприянні реінтеграції ветеранів та членів їхніх родин в процесі підтримки під час повернення до цивільного життя, а також підтримки членів родин загиблих, зокрема шляхом розбудови інклюзивності.

Також на семінарі презентували основи ветеранської політики в Україні та концепції відповідного проєкту Закону України про основні засади державної ветеранської політики.

Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко відзначив актуальність таких заходів та наголосив на важливості відкритого обговорення проблем, які виникають у наших захисників, захисниць, які повертаються та ще будуть повертатись з війни, а також їх сімей.

Тернопільська ОВА

Про Захід