У Тернополі пройшли 10-ті ювілейні Наукові пікніки (Фото)

Опубліковано:

У Тернополі на Театральному майдані відбулися 10-ті ювілейні Наукові пікніки на тему «З наукою до Перемоги».

Для відвідувачів було розгорнуто 40 імпровізованих міні-лабораторії просто неба, де були продемонстровані різні експерименти з хімії, фізики, біології, робототехніки та понад 500 дослідів. Працювали на локації також і науково-технічні виставки.

«10 років поспіль молоді науковці, аматори, початківці, школярі показують те, що наука – це не лише складні математичні формули, а й, насправді, пізнавальний та цікавий процес. Наукові відкриття сьогодні дуже потрібні нашій країні, адже виготовлення дронів, автоматичних керованих машин, стає все більше актуально для українців у теперішніх умовах життя, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Нехай всі ідеї, які є у наших юних і вже досвідчених вчених реалізуються як на благо України, так і світу. Всім нам перемоги і миру на українській землі».

В заході брали участь університети, школи, коледжі, громадські організації та ініціативи, представники бізнесу, що займаються розвиток наукових знань.

Організатори: Тернопільська міська рада з координацією Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей спільно з ГО Центр Науки Тернополя та за партнерства з Міністерством молоді та спорту України, Тернопільською обласною військовою адміністрацією та «Молокія» (ПрАТ «Тернопільський молокозавод»).

Тернопільська міська рада

Про Захід