У Сваляві чеські благодійники відремонтують приміщення для переселенців

Опубліковано:

Сьогодні, 20 вересня, за участю керуючої справами Закарпатської облради, депутатки ради Мирослави Ливч на базі Свалявського професійного будівельного ліцею відбувся круглий стіл щодо співпраці між чеською благодійною організацією «Людина у біді» та громадською організацією «Авангард 2021» (м. Свалява).
У ході зустрічі учасники обговорили питання про організацію спільних заходів із ремонту приміщень навчального закладу з подальшим поселенням тут внутрішньо переселених осіб. Усі напрацьовані домовленості сторони закріпили підписанням договору про співпрацю між чеською благодійною організацією «Людина у біді» та громадською організацією «Авангард 2021».
Передбачено, що чеські партнери зобов’язуються надати благодійну допомогу на ремонт приміщень гуртожитку ліцею, громадська організація «Авангард 2021» закупить необхідні матеріали, а майстри та учні ліцею виконають необхідні роботи. Наразі планується підготувати кімнати для проживання переселенців. Станом на сьогодні тут проживає 67 ВПО. Таких благодійних проєктів у нашому краї чеські благодійники реалізують понад 10.
Мирослава Ливч, підсумовуючи захід, подякувала чеським партнерам, які з самого початку російської агресії допомагають вирішувати низку нагальних питань, зокрема, і облаштування житла для людей, що рятуються від жахіть військової російської агресії.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід