У школи на Закарпатті пішли майже 13 тисяч першачків (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні Закарпаття разом з іншими регіонами країни в умовах воєнного стану розпочало навчання в усіх закладах освіти.

Першого вересня до шкіл області пішли майже 13 тисяч першачків. 511 закладів освіти краю розпочали навчання офлайн, 66 – у змішаній формі.

Важливо, що в цьому навчальному році діти пішли в школи офлайн. Від цього залежить рівень освіти.

Пріоритет – заходи безпеки, укриття, бомбосховища, засоби пожежної безпеки та першої медичної допомоги.

На цьому була зосереджена робота освітян і керівників громад області, які відповідають за організацію навчального процесу в кожній адміністративно-територіальній одиниці.

Стратегічним завданням залишається повернення дітей, які виїхали за межі країни після початку повномасштабного вторгнення.

Також важливим напрямком є розвиток професійної освіти. Збільшення кількості підприємств на Закарпатті зумовило дефіцит фахівців у різних сферах, тож дуальна професійна освіта – один із пріоритетів. Тут будемо мати відчутні результати вже наступного року.

Окремо триває робота над збільшенням кількості шкіл та дошкільних навчальних закладів. В області понад 4 тисячі дітей, які вимушено переїхали разом із батьками з прифронтових регіонів. Тож це питання нагальне. Є проєкти й механізми збільшення інфраструктури через реконструкції та реновації.

Харчування у школах: в області рухаються до стандартизації в цьому питанні. Незабаром буде прийнята відповідна обласна програма, а згодом і програми в громадах.

Закарпатська ОВА

Про Захід