У школах Закарпаття проводять уроки з використанням технологій віртуальної та доповненої реальності (Фото)

Опубліковано:

В рамках проєкту “Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії” у Нижньоапшанському ліцеї «Апша» та Солотвинському ліцеї-інтернаті з румунською мовою навчання ім. М. Емінеску тривають тестові уроки з використанням технологій віртуальної та доповненої реальності VR та AR.

У Нижньоапшанському ліцеї «Апша» вчителі географії та біології доповнюють програму уроків, інтегруючи сучасні технології у навчальний процес.

Наприклад, вчителька з географії, Олена Тите провела урок у 7-В класі на тему «Загальні риси клімату Африки». У 9-Г класі відбувся урок з біології на тему «Типи клітин та їхня порівняльна характеристика.Прокаріотична та еукаріотична клітина» із використанням окулярів віртуальної реальності. Урок провела вчителька Олена Марина, а головні спеціалісти Управління освіти, молоді та спорту Солотвинської ОТГ мали змогу спостерігати за інтеграцією в процес VR та AR технологій.

Учні Солотвинського ліцею-інтернату з румунською мовою навчання ім. М. Емінеску вже навчаються на уроках астрономії та мистецтва із застосуванням окулярів віртуальної реальності. Вчителі ліцею-інтернату також розробляють плани уроків з багатьох предметів за різними темами з використанням з елементами VR та AR технологій , щоб повністю інтегрувати це в навчальний процес.

АРР “Закарпаття”

Про Захід