У Рівному волонтери плетуть маскувальні костюми для військових

Опубліковано:

Рівненські волонтери продовжують плести маскувальні костюми для українських захисників. Якщо раніше «кікімори» були приглушених відтінків і відтворювали літній та осінній пейзаж, то невдовзі візьмуться виготовляти вже білі – зимові. Тим часом такі маскувальні костюми для військових дуже потрібні.

«Насправді «кікімори» ми почали плести не так давно – приблизно півтора місяця тому. Нас про це попросили знайомі захисники. І зараз маємо багато замовлень», – розповіла Марина Шумарова.

Вона волонтерить давно і намагається відстежувати, у чому на даний момент є потреба.

Каже, перед тим, як взятися за маскувальні костюми, проходила майстер-класи від досвідченіших волонтерок, шукала відповідні відео, розбиралася у викрійках. Зрештою, це все не так складно, особливо якщо є кому показати.
Волонтерки працюють у дорику за «Укртелекомом». Вони вже виготовили 24 «кікімори». Їх відправляють і на південь, і на схід, і на північ.

💬«Тут важливо, аби були вільні руки – тоді й робота йде. Якось за вихідні ми сплели відразу 3 «кікімори». Але питання в тому, що ми приміщення не маємо, працюємо у дворі. Тож багато чого залежить від погоди», – пояснила Марина Шумарова.

Тим часом якраз коли почалися дощі, до волонтерів звернулися з однієї з рівненських шкіл. Педагог-організатор пояснила, що й вони готові долучитися до плетіння маскувальних костюмів. Тож для них провели майстер-клас і передали раму, щоб натягнути сітку.

Також до Марини Шумарової звернулися і представники однієї з ІТ-фірм, які хочуть допомогти.

Загалом же волонтери готові навчити всіх охочих долучитися до процесу. Адже насправді маскувальні костюми захищають наших захисників.

Про Захід