У Рівному відкриють ще один меморіал Герою

Опубліковано:

Завтра, о 8:50, на фасаді Квасилівського ліцею відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Олексію Гуменюку.

Олексій Гуменюк народився 4 листопада 2002 року у Рівному. Закінчив Квасилівський ліцей, а за тим, опанував спеціальність «Архітектура, будівництво, цивільна інженерія» у ВСП “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”.

14 березня 2023 року Олексій вступив добровольцем до легендарного полку «Азов» Національної гвардії України. Маючи знання у військовій медицині, рятував життя інших, не думаючи про власну безпеку. Його вчинки — це прояв справжнього героїзму, самопожертви та людяності навіть у найжорстокіших умовах війни. Те, як він виносив поранених під обстрілами — це не просто виконання обов’язку, це вияв найвищої честі й моральної сили.

Побратими згадують його з теплом і вдячністю — як усміхнену, добру людину, на яку завжди можна було покластися.

Страшною звісткою для родини стало сповіщення, що Олексій зник безвісти. Згодом надійшло підтвердження: молодший сержант Олексій Гуменюк загинув 9 вересня 2024 року, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, боронячи суверенітет і територіальну цілісність України.

Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти у Рівненській громаді відбувається відповідно до програми “Рівне-місто Героїв”.

*реалізовано за кошти платників податків.

Рівненська міська рада

Про Захід