У Рівному відбувся Олімпійський день

Опубліковано:

Естафету олімпійського дня перейняв Рівненський НВК «Колегіум».
На спортивному майданчику зібралися учні молодших класів разом з батьками. Про це розповідає начальник управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський.

На захід завітала випускниця НВК «Колегіум», майстер спорту України міжнародного класу з фристайлу, учасниця ХХІІ та ХХІV зимових Олімпійських ігор Анастасія Новосад. Вона провела для дітей розминку та приєдналася до символічного олімпійського забігу.

«Помітно, що діти вже стомилися від онлайн-навчання та різних обмежень. Сьогодні чудова нагода зустрітися та гуртом долучитися до справжнього спортивного свята», – зазначив вчитель фізкультури навчального закладу Олег Левенець.

Ігри, нові знайомства, веселе спілкування – все це було на святі. Діти могли проявити себе, показати свої командні та швидкісні вміння в п’яти естафетах.

А завершилося свято конкурсом олімпійського малюнка на асфальті, в якому взяли участь чотири десятки юних художників.

«Переможців та призерів змагань було нагороджено пам’ятними подарунками, а всі учасники отримали олімпійську сувенірну атрибутику НОК України», – зазначив голова відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх» Микола Петренчук.

Про Захід