У Рівному відбувся благодійний забіг: для військових зібрали майже 85 тисяч

Опубліковано:

Бігли сьогодні усі: і дорослі, і діти, і професійні атлети, і любителі. Серед учасників  був також і поліцейський пес Фокс. На боці ЗСУ сьогодні навіть погода: на час забігу сонце заховалося за хмари. 

Охочих долучитися до спортивного заходу виявилося справді чимало: усі 300 слотів були розкуплені іще за кілька днів до забігу. Втім, організатори продовжували реєструвати бажаючих, відтак у цілому підтримати захисників на зібралось понад 350 бігунів. 

Спільними зусиллями вдалося зібрати 84 280 гривень, понад 17 тисяч із яких — безпосередньо перед початком забігу на площі. 

Нагадаємо, «З Поліцією у серці» – це благодійний забіг, ініційований керівництвом поліції Рівненської області за сприяння ГО «Рівненський клуб бігу» (Rivne Running Club), Спортивного клубу поліції Рівненщини «Тріумф», Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо». Учасники долали дистанцію у 2,5 км та 5 км.

«Такий спортивний захід у Рівному відбувається вперше і він присвячений 7-ій річниці з дня створення Національної Поліції України, — зауважив учасник змагань — начальник поліції області Олексій Камишанський. — Його мета – зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України. Таким чином загартовуємось не лише фізично, а ще й піднімаємо командний дух задля Перемоги». 

Крім того, участь у забігу взяли і перші особи області — голова РОВА Віталій Коваль, прокурор області Андрій Рудницький, очільник ГУ ДСНС Юрій Корецький, голова УСБУ Андрій Тимченко, керівник Управління поліції охорони Михайло Кононенко, голова ТУ ССО — Віктор Мороз, очільник патрульної поліції області Сергій Мерчук. 
Отже, першими у дистанції на 2,5 кілометри фінішували Дмитро Стецюк, Павло Бас, Назар Самолюк, серед жінок — Ірина Лисюк, Ірина Кутра, Віра Стецюк. 

Кращими у забігу на 5 км стали Дмитро Сірук, Кирило Міненков, Петро Климчик. Серед жінок — Ольга Котовська, Світлана Станко, Ірина Ломака. 

Символічні кубки учасникам вручив начальник поліції Рівненської області Олексій Камишанський та Президент «Rivne Running Club» Сергій Ющишин. Кожен учасник на фініші отримував медаль. 

Разом до Перемоги! 

Про Захід