У Рівному третього липня відбудеться благодійний забіг “З Поліцією у серці”

Опубліковано:

Забіг приурочений до 7-ої річниці з дня створення Національної поліції України і має на меті зібрати кошти для підтримки Збройних Сил України. 

Захід проводиться у неділю, 3 липня 2022 року у м. Рівне за маршрутом: Театральна площа – майдан Незалежності- вул. Міцкевича – проспект Миру – вул. Набережна – вул. Сагайдачного – вул. Соборна – Театральна площа, зі стартом та фінішом на Театральній площі.

Старт забігу – 08:00. 

Організатори забігу: Головне управління Національної поліції в Рівненській області, ГО «Рівненський клуб бігу» (Rivne Running Club), Спортивний клуб поліції Рівненщини «Тріумф», Рівненська обласна організація ФСТ «Динамо» України. 

Учасниками забігів на дистанції 2,5 км (1 коло), 5 км (2 кола) можуть бути рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 175 осіб на 2,5 км, 125 осіб на 5 км. Всього 300 учасників.  

Кошти, зібрані від реєстрації учасників, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України.

Видача стартових пакетів буде здійснюватися з 15:00 до 19:00 2 липня 2022 року у приміщенні ГУНП в Рівненській області за адресою м.Рівне, вул. Миколи Хвильового, 2, та 3-го липня з 06:45 до 07:45 на Театральній площі в наметі Rivne Running Club. 

Кожен учасник може бути оглянутий лікарем та не допущений до участі у стартах, у разі загрози шкоди для здоров’я.

Рівненська міська рада

Про Захід